
Електровелосипед ST 28" Dorozhnik eRetro рама 19" 36B 12.5 А/год 500 Вт чорний (ELB-D-28-072)
31 207 ₴
- В наявності
- Код: ELB-D-28-072
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електровелосипед Dorozhnik eRETRO 28" з багажником задн St 500 Вт 36B
-вес велосипедиста 100 кг
- Ємність батареї 12.5 А
-Ростовка рами 19"
-рік 2025
-Діаметр колеса 28"
-максимальна швидкість 35 км
-напруга 36 В
-Мощість мотора 500 Вт
-Максимальний пробіг — 63 км/год
-Бренд велосипеда Dorozhnik
-Модель велосипеда eRETRO
-матеріал рами ST
-Матеріал виготовлення — високоміцна сталь.
-Категорія велосипеда — електровелосипеди
-Тип амортизації — жорстка
-Тип кріплення батареї з кріпленням до багажу.
-сторона привода – задний
-Півник універсальний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса | 28 мм |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 207 ₴
