
Велосипед AL 26" Spark Montero, рама 15" блакитний з білим (198060)
8 115 ₴
- В наявності
- Код: 198060
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
-Модель Spark Montero
- Розмір коліс 26"
- Розмір рами 15"
-формат постачання в пакованні, зібраний на 80%
-Тип велосипеда гірський/MTB
-Кількість швидкостей 21
-рама алюмінієва
-Вилка амортизаційна з прелоадом і локаутом.
-Монетка ліва SHIMANO
-Монетка право SHIMANO
— гальм передній дисковий, діаметр ротора 160 мм.
-тормоз задній дисковий, діаметр ротора 160 мм.
-Рульова колонка
-Каретка картридж KENLI
-Кермо ластівка, 620 мм (| 22,2х25,4*1,2Т)
-винос МТВ 80 мм алюміній
-Грипси ПВХ 125 мм
-Тормозні ручки інтегровані в ручки перемикання швидкостей
-Тросики передний – 930 мм; задний – 1650 мм
- Шатуни 1/2х3/32х24х34х42Tх170 мм*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
-Педалі напівалюмінієві
-Втулка передня SHUNGFEN
-втулка задня SHUNGFEN
-Обода алюміній 2-х стіновий 14G*36H
-Седло-MTB, матеріал — шкір.зам., кольоровий дизайн
-підсідельний штир28,6х300mmх1,2T
-підсідельний затискач алюмінієвий квік
-Крилька є в комплекті, пластикове.
-Подноріжка складена
-Світовідбивачі передній — білий/задній — червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 15" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 115 ₴
