
Вело сумка на багажник EsLNF 17L, черный (NF016)
984 ₴
- В наявності
- Код: NF016
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
• Багатофункціональна сумка для багажу.
• Міцний корпус, що тримає форму.
• Додаткові кишені: задня кишеня для пляшки з водою.
• Світловідбивна смуга.
• Повний захист від дощу.
• Матеріал: поліестер.
• Розміри: 49*16*22 см.
• Вага 580 г.
• Паковання: поліпропіленовий пакет.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESLNF |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 49 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 17 л |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Кріплення для мигалки, Світловідбиваюча стрічка, Жорсткий каркас, Непромокальність |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴


