
Велосипед AL Oskar Ranger 29" рама-17" світло-зелений матовий (58670)
17 199 ₴
- В наявності
- Код: 58670
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Розмір колеса 29"
Кількість швидкостей — 9
Розмір рами — 17"
Матеріал рами — алюміній
Вилка — Suntour XCT-29-HLO, Амортизаційна з гідравлічним локаутом.
Кермо — алюміній 620 мм
Винос — алюмінієвий 90 мм
Каретка Neco B910
Шатуни PROWHEEL C10Y-NW
Задний переключатель SHIMANO RD-M2000
Ручки перемикання SHIMANO SL-M2000
Обід подвійний алюмінієвий TDQ-DQ-15 29"*1.75"*14G*36H
Шини Kenda K1162, 29*2,10
Гальма Shimano MT200, дискові гідравлічні.
Педалі — алюмінієві NECO WP-916
Комплектація — підніжка, рефлектори
Зріст — 165-185 см
Колір — світло-зелений матовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 199 ₴



