
Велосипед AL Oskar Mia 24" рама-11" бірюзовий (14331)
9 820 ₴
- В наявності
- Код: 14331
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Розмір колеса 24"
Кількість швидкостей 21"
Розмір рами 11"
Матеріал рами алюміній
Вилка сталева з амортизатором
Кермо сталь
Винос алюмінієвий 50 мм
Каретка Neco
Шатуны 24/34/42*154
Передній перемикач Shimano FD-TZ30
Задний переключатель Shimano RD-TZ50
Ручки перемикання SHIMANO ST-EF500
Обід подвійний алюмінієвий
Шини Kenda 24*2,10
Гальма механічні.
Педалі пластикові
Комплектація — підніжка, рефлектори
Зріст 130-145 см
Колір бірюзовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бірюзовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 820 ₴
