
Велосипед 29" Kands Saphire Pro Acera 3x8 Hydr рама 16" синьо-зелений (29grn16)
22 500 ₴
- В наявності
- Код: 29grn16
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kands — польський виробник велосипедів. Пропозиція виробника містить різні найменування,
і це лінійки дитячих, гірських, туристичних, міських, трекінгових і шосейних велосипедів найвищого класу.
Багаторічний досвід роботи в велосипедній індустрії дав змогу компанії досконально вивчити широкий асортимент велосипедних деталей і вибрати тільки фірмові, міцні комплектуючі, з яких збираються велосипеди.
Все це для того, щоб велосипеди Kands дарували користувачам задоволення, зберігаючи водночас дуже конкурентоспроможну ціну.
Висока якість збирання гарантує, що всі елементи працюватимуть разом довго й безвідмовно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kands |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Розмір рами | 16" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴
