
Велосипед ST 26" Corso Insider 16,5" чорний (176344)
6 100 ₴
- В наявності
- Код: 176344
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОМПОНЕНТИ
-Тип амортизації ригід
-Тип Міські
-Стать універсальний
-матеріал рами сталь
- Розмір рами 16,5"
-Руль Ергономічного типу, посилений, сталь.
-Каретка Картридж, з пило-вологозахистом
-Кількість швидкостей 1
-Ручки керма Гума
-заднє гальмо Ножне
-Шини Wanda 26, дорожній протектор.
-Сідло Комфортне, з м'яким наповнювачем
-додатково підніжка (стійка опорна); повнорозмірні брудозахисні крила; дзвінок
Призначення містом
-вага велосипедиста, кг до 110
-Діаметр коліс 26"
-вилка сталь, жорстка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16.5" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴
