
Кошик передній Spencer Spider Man, пластиковий, червоний (KOS046)
490 ₴
- В наявності
- Код: KOS046
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий пластиковий передній кошик Spencer Spider Man.
Функціональна кошик для всіх типів велосипедів.
Сучасний і привабливий дизайн.
Рекомендується дітям старше 3 років.
- Розмір кошика: 20x13,5x14,5 см.
- Матеріал: пластик;
- Універсальне кріплення за допомогою ременів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spencer |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 20 см |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал багажника | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 13.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
