
Велосумка Prox Nebraska 308 на кермо, зелена (A-SP-0289)
1 314 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0289
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту:
• передня велосипедна сумка
• кріпиться на кермі за допомогою
двох ремінців на липучках та еластичного шнура
• ергономічна форма з одним відділенням
• внутрішня сіра кишеня
• герметична блискавка
• еластичний шнур для додаткового зовнішнього багажу
• зовнішні сітчасті кишені
• плечовий ремінь
• матеріал: поліестер/нейлон
• розміри: 25 x 10 x 10 см
• вага: 199 г, місткість: 2 л
• паковання: ПП-сумка зі шнурка, етикетка ProX (209 г)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314 ₴


