
Крісло Tramp Standart TRF-037
2 132 ₴
- В наявності
- Код: TRF-037
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Tramp Standart
Розмір сидіння: 60 х 48 х 42 см
Максимальне навантаження: 90 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 90 кг |
| material | Сталь, Polyester Oxford 600D PVC |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 4,5 кг |
| Вага в упаковці | 4,9 кг |
| Код Розетка | 19381411 |
| Розмір в пакованні | 0,09 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132 ₴









