
Човен AQUA-STORM ST240T
8 300 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AQUA-STORM ST представляє широкий асортимент якісних і надійних надувних човнів. Вони виготовлені з міцного матеріалу ПВХ і складаються з O-подібної надувної труби плавучості, розділеної на два герметичні відсіки.
ST240 Т зручний двомісний човен з кріпленням під пластиковий нвесний транець.
Довжина човна 240 см., ширина 130 см. і вантажопідйомністю 200 кг забезпечують комфортний водний відпочинок.
Модель ST240Т виготовлена з міцних і якісних матеріалів ПВХ щільністю 850 г/м2, що забезпечує безпеку під час катання.
Крім того, ці човни хороші своїми чудовими морехідними здібностями, такими як маневреність, керованість і стійкість до хвиль.
В комплекті:
- сидіння - 2 шт.
- насос 6л - 1 шт.
- весла - 2 шт.
- ремкомплект (латки та клей з трубкою) - 1 шт.
- сумка для зберігання та транспортування - 1 шт.
- паспорт з гарантійним талоном - 1 шт.
Кріплення для пластикового навісного транця .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 22 кг |
| Загальна вага | 22 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 300 ₴

