
Надувний човен Aqua Storm ST280 Т слань
10 000 ₴
- В наявності
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AQUA-STORM ST представляють широкий асортимент якісних і надійних надувних човнів. Вони виготовлені з міцного ПВХ матеріалу та складаються з O-подібної надувної труби плавучості, розділеної на два герметичні відсіки.
До комплекту входить:
сидіння — 2 шт.
насос 6 л — 1 шт.
весла — 2 шт.
ремкомплект (заплати та клей із тюбиком) — 1 шт.
сумка для човна — 1 шт.
паспорт із гарантійним талоном — 1 шт.
набір ламелей (2 шт.)
Кріплення для пластикових траншей входять до стандартних умов.
* Можливий монтаж розсувних сидінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аква-Шторм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Щільність матеріалу | 700 г/м2 |
| Щільність днища | 700 г/м2 |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 110 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 170 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кіль | Надувний |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 10 кг |
| Загальна вага | 10 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Рекомендована потужність мотора | 3.4 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴

