
Покришка 24x2.00 (50-507) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B SBC
868 ₴
- В наявності
- Код: TIR-78-48
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка з динамічним протектором, орієнтованим для поїздок як асфальтом, так і сухими ґрунтовими дорогами в лісопарах. Чудовий варіант для їзди містом. Покришка підійде для встановлення на підлітковий велосипед.
Центральна доріжка протектора безперервна, що забезпечує чудове кочення твердим покриттям, водночас бічні шипи вмикаються в активну роботу, коли гума потрапляє на ґрунт.
За захист від проколів відповідає спеціальний шар K-Guard — натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Таке рішення не обважнює шину, вона залишається досить гнучкою. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin, що захищає від порізів.
Міцна, легка та довговічна покришка дасть змогу насолоджуватися комфортними поїздками містом.
Характеристики
Розмір: 24x2.0 (50-507).
Рекомендований тиск: 3-5 Bar.
Навантаження: 90 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
Ступінь захисту: 3 з 7.
EPI: 50.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний.
Вага: 770 г.
Центральна доріжка протектора безперервна, що забезпечує чудове кочення твердим покриттям, водночас бічні шипи вмикаються в активну роботу, коли гума потрапляє на ґрунт.
За захист від проколів відповідає спеціальний шар K-Guard — натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Таке рішення не обважнює шину, вона залишається досить гнучкою. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin, що захищає від порізів.
Міцна, легка та довговічна покришка дасть змогу насолоджуватися комфортними поїздками містом.
Характеристики
Розмір: 24x2.0 (50-507).
Рекомендований тиск: 3-5 Bar.
Навантаження: 90 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
Ступінь захисту: 3 з 7.
EPI: 50.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний.
Вага: 770 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 770 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 24" (507 мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | SBC |
| Максимальне навантаження | 90 кг кг |
| Призначення покришок | Дитячий велосипед |
| Найменування Укр | Покришка 24x2.00 (50-507) Schwalbe Land Cruiser K-Guard HS450 B / B SBC |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 50 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 24" x 2.0" (50-507) |
| Рекомендований тиск | до 5,0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 50 мм (2.00") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868 ₴
