
Покришка 20x1.90 (50-406) Rubena (Mitas) WINNER V45 Classic, чорна
456 ₴
- В наявності
- Код: TIR-C0-07
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна покришка для експлуатації як асфальтовим, так і ґрунтовим сухим покриттям. Підходить для підліткових велосипедів.
Центральна частина не має високих шипів, що забезпечує гарний накат, а бічні ґрунтозацепи підвищують зчеплення покришки на перетятій місцевості та в поворотах. Гарний вибір для міста та туризму.
Характеристики
Розмір: 20x1.90 (50-406).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 88 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 4,5 атм.
Колір: чорний.
Вага: 580 г.
Центральна частина не має високих шипів, що забезпечує гарний накат, а бічні ґрунтозацепи підвищують зчеплення покришки на перетятій місцевості та в поворотах. Гарний вибір для міста та туризму.
Характеристики
Розмір: 20x1.90 (50-406).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 88 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 4,5 атм.
Колір: чорний.
Вага: 580 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 580 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 20" (406 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 88 кг кг |
| Призначення покришок | Дитячий велосипед |
| Найменування Укр | Покришка 20x1.90 (50x406) MITAS (RUBENA) WINNER V45 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 20" x 1. 90" (50x406) |
| Рекомендований тиск | до 4. 5 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 50 мм (1.90") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴
