
Покрышка 26x1 3/8 (37-590) Rubena (Mitas) HOOK V69 Classic, 22
466 ₴
- В наявності
- Код: TIR-40-04
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка призначена для використання на асфальті та твердому ґрунті, чудово підійде для міста та велопоходів. Неагресивний малюнок протектора забезпечить гарний накат, а водовідвідні канали мінімізують ризик аквапланування на мокрій дорозі. Рекомендуємо для тих, хто шукає недороге та міцне покришку для встановлення на міські, а також туристичні велосипеди.
Характеристики
Розміри: 26x1 3/8 (37-590).
Конструкция: Classic.
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 101 кг.
Компаунд: базовий (ВC).
Безкамерне використання: ні.
Максимальний тиск: до 6 атм.
Колір: чорний.
Вага: 620 г.
Характеристики
Розміри: 26x1 3/8 (37-590).
Конструкция: Classic.
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 101 кг.
Компаунд: базовий (ВC).
Безкамерне використання: ні.
Максимальний тиск: до 6 атм.
Колір: чорний.
Вага: 620 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 620 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 101 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 26x1 3/8 (37x590) MITAS (RUBENA) HOOK V69 Classic 22 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 26" x 1 3/8" (37x590) |
| Рекомендований тиск | до 6. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 37 мм (1.45") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴
