
Покришка 26x2.00 (52-559) Rubena (Mitas) RAPID V36 Classic
554 ₴
- В наявності
- Код: TIR-A5-06
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна покришка на МТБ для поїздок і ґрунтами, і асфальтованим покриттям. Рекомендується для неагресивної їзди, найкраще працює на сухих дорогах.
Малюнок протектора складається з витичних блоків, які забезпечують гарну прохідність і контрольоване керування велосипедом. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Гарний бюджетний варіант для прогулянкової їзди пересіченою місцевістю та містом.
Характеристики
Розмір: 26x2.00 (52-559).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 119 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 4,2 атм.
Колір: чорний.
Вага: 850 г.
Малюнок протектора складається з витичних блоків, які забезпечують гарну прохідність і контрольоване керування велосипедом. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий.
Гарний бюджетний варіант для прогулянкової їзди пересіченою місцевістю та містом.
Характеристики
Розмір: 26x2.00 (52-559).
Каркас: 22 TPI.
Навантаження: 119 кг.
Компаунд: базовий (BC).
Безкамерне використання: ні.
Рекомендований тиск: до 4,2 атм.
Колір: чорний.
Вага: 850 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 850 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 119 кг кг |
| Призначення покришок | Бездоріжжя |
| Найменування Укр | Покришка 26x2.00 (52x559) MITAS (RUBENA) RAPID V36 Classic |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 26" x 2. 0" (52x559) |
| Рекомендований тиск | до 4. 2 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 52 мм (2.00") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554 ₴
