
Камера 28" (28/47x622/635) Schwalbe SV17 40мм EK
282 ₴
- В наявності
- Код: TUB-93-02
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера чудово підійде для установки на МТБ. Вона легка, міцна і добре утримує тиск. Виготовлена з високоякісного бутилу, має стабільну товщину стінок. Щоб переконатися в міцності, виробник тестує кожну камеру на заводі впродовж 24 годин. Характеристики Розмір: 28" (28/47x622/635). Ніпель: SV (французький) 40 мм. Вага: 150 г. Відеоінструкція із заміни велосипедної камери на прикладі гірського велосипеда на ободних гальмах:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 грамів |
| Тип | Камера |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Довжина ніпеля камери | 40 |
| Найменування Укр | Камера 28" (28/47x622/635) Schwalbe SV17 40 мм EK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 1. 5" - 1. 9" |
| Тип ніпеля камери | Французький (Presta) |
| Ширина камери | 1,0-1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴

