
Покрышка 28x1.60 700x40C (42-622) Schwalbe SILENTO HS421 K-Guard B/B-SK+RT SBC, 50EPI
1 006 ₴
- В наявності
- Код: TIR-O3-423
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Schwalbe SILENTO розроблена спеціально для поїздок містом.
Динамічний малюнок протектора забезпечує гарне кочення асфальтом і вкатаною ґрунтовкою, а також оптимальне зчеплення без шкоди швидкості. Можна сміливо їздити й асфальтованими вулицями, і лісопарковими стежками.
Антипрокольний захист представлений шаром K-Guard — це натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Такий антипрокольний шар не обважнює шину, вона залишається досить гнучкою.
Чудовий вибір для комфортних поїздок містом.
Характеристики
Розмір: 28x1.60 700x40C (42-622).
Рекомендований тиск: 3-5 Bar.
Навантаження: 100 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
EPI: 50.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний + світловідбивна смуга.
Вага: 620 г.
Динамічний малюнок протектора забезпечує гарне кочення асфальтом і вкатаною ґрунтовкою, а також оптимальне зчеплення без шкоди швидкості. Можна сміливо їздити й асфальтованими вулицями, і лісопарковими стежками.
Антипрокольний захист представлений шаром K-Guard — це натуральна гума, посилена нитками Kevlar. Такий антипрокольний шар не обважнює шину, вона залишається досить гнучкою.
Чудовий вибір для комфортних поїздок містом.
Характеристики
Розмір: 28x1.60 700x40C (42-622).
Рекомендований тиск: 3-5 Bar.
Навантаження: 100 кг.
Тип: жорсткий.
Компаунд: SBC.
Версія: K-Guard.
EPI: 50.
Безкамерне використання: ні.
Колір: чорний + світловідбивна смуга.
Вага: 620 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 620 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | SBC |
| Максимальне навантаження | 100 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 28x1.60 700x40C (42-622) Schwalbe SILENTO HS421 K-Guard B/B-SK+RT SBC, 50EPI |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 50 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 28" x 1. 60" (42x622) |
| Рекомендований тиск | до 5. 0 атм |
| Ширина покришки | 42 мм (1.60") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 006 ₴
