
Кермова колонка 1-1/8" VP VP-A93CF MTB-Freeride
1 987 ₴
- В наявності
- Код: HSE-02-51
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висококласна кермова колонка на промислових підшипниках для встановлення на гірські велосипеди з конусною чашкою. Кермова вирізняється високою міцністю завдяки використанню Cr-Mo сталі під час виробництва. Закриті підшипники збільшують плавність роботи, а також мають велику надійність.
Особливості
Діаметр: 28,6 / 44 / 39,8 мм.
Висота: 10,1 + 14,1 = 24,2 мм.
Кількість частин: 9 шт.
Колір: чорний.
Вага: 226 г.
Особливості
Діаметр: 28,6 / 44 / 39,8 мм.
Висота: 10,1 + 14,1 = 24,2 мм.
Кількість частин: 9 шт.
Колір: чорний.
Вага: 226 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 226 грамів |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 24. 2 мм мм |
| Діаметр | 28. 6/44/39. 8 мм см |
| Кількість частин | 9 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Найменування Укр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-A93CF MTB-Freeride |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 х 1" 1/2 |
| Тип кермової колонки | Неінтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 987 ₴
