
Кермова колонка VP VP-A57A
872 ₴
- В наявності
- Код: HSE-50
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: VP. Високої якості кермова колонка VP-A57A з високим конусним проставним кільцем. Є представником неінтегрованих кермових, а як підшипники використовується сепаратор і кульки. Така кермова колонка призначена для встановлення на гірські або дорожні велосипеди, вельми невибаглива, має якісний пило- та вологозахист. Підшипники та чашки конуса зроблені зі сталі, а верхня кришка з алюмінію.Зверніть увагу на розмір у мм. Характеристики: Розмір: 1,1/8" дюйма. Діаметр: 28.6 / 34 / 30 мм. Висота: 31.7+ 12.7 = 44.4 мм. Підшипники: кулькові сепараторні (5/32" х 2A). Кількість частин: 9 шт. Вага: 107 грамів.Квіт: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 107 грамів |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 44. 4 мм мм |
| Діаметр | 28. 6/34/30 мм см |
| Кількість частин | 9 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Матеріал | Алюміній |
| Найменування Укр | Кермова колонка VP VP-A57A |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 |
| Тип кермової колонки | Неінтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴
