
Кермова колонка-перехідник VP VP-A98ACS для штоків 1-1/8" на рами 1.5" Al промподш. напівінтег.
1 691 ₴
- В наявності
- Код: HSE-05-01
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: VP. Призначена для встановлення на велосипеди категорії ДаунХіл або ФріРайд, але за потреби може встановлюватися на всі велосипеди, у яких кермова колонка має відповідний розмір. Кермова колонка VP-A98ACS належить до напівінтегрованого типу. Її конструкційна особливість полягає в тому, що чашки майже повністю втоплені в лобову трубу рами. Завдяки цьому загальна висота чашок виходить набагато меншою, ніж у безнарізного типу. Крім того, кермова колонка VP-A98ACS обладнана високоякісними промисловими підшипниками. Головна їхня перевага — невибагливість в обслуговуванні. Кермова колонка VP-A98ACS виготовлена з високоякісного алюмінієвого сплаву.
Зверніть увагу на розміри
Характеристики:
Діаметр: 28,6 / 49,7 / 30 мм. Висота: 7,5 + 3 = 10,5 мм.Кількість частин: 7 шт.Матеріал виробництва: алюміній.Квіт: чорний.Віс: 111 грам.
Зверніть увагу на розміри
Характеристики:
Діаметр: 28,6 / 49,7 / 30 мм. Висота: 7,5 + 3 = 10,5 мм.Кількість частин: 7 шт.Матеріал виробництва: алюміній.Квіт: чорний.Віс: 111 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 111 грам |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 10. 5 мм мм |
| Діаметр | 28. 6/49. 7/30 мм см |
| Кількість частин | 7 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Матеріал | Алюміній |
| Найменування Укр | Кермова колонка-перехідник VP VP-A98ACS з 1-1/8" на 1.5" Al промпідш. напівінтегр. |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 х 1" 1/2 |
| Тип кермової колонки | Напівінтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 691 ₴
