
Втулка задн. Quando KT-122R під V-brake 36H 165 mm, 6,7 ск. на гайках сталева чорна
249 ₴
- В наявності
- Код: HUBB-44-20
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бюджетна втулка заднього колеса для велосипедів початкового рівня. Кріплення до рами гайками.
Характеристики
Призначення: Trekking, City
Сумісні гальма: V-Brake
Тип кріплення до рами: гайки
Матеріал корпусу: сталь
Тип задніх зірок: тріскачка
Кількість швидкостей: 6/7
Тип підшипників: насипні
Розмір осі: 3/8" x 135 мм x 175 мм
Матеріал осі: сталь
Кількість спиць: 36
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця за отворами для спиць (PCD): 45мм
Відстань між фланцями: 56мм
Вага: 385г
Характеристики
Призначення: Trekking, City
Сумісні гальма: V-Brake
Тип кріплення до рами: гайки
Матеріал корпусу: сталь
Тип задніх зірок: тріскачка
Кількість швидкостей: 6/7
Тип підшипників: насипні
Розмір осі: 3/8" x 135 мм x 175 мм
Матеріал осі: сталь
Кількість спиць: 36
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця за отворами для спиць (PCD): 45мм
Відстань між фланцями: 56мм
Вага: 385г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 385 грамів |
| Тип | Втулка задн. |
| Тип гальма втулки | Обідній |
| Висота фланців | 45 мм |
| Кількість спиць | 36 спиць |
| Матеріал корпусу втулки | Сталь |
| Найменування Укр | Втулка задн. Quando KT-122R під V-brake 36H 165mm, 6-7 шв. на гайках сталева чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір осі | 3/8"x126x165 мм |
| Відстань між фланцями | 56 мм |
| Тип втулки | Трещотка |
| Тип кріплення втулки | Гайки |
| Тип підшипника втулки | Насипний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴
