
Втулка пер. Quando KT-A15F під V-brake 36H QR 108 mm під ексцентрик алюмін чорна
429 ₴
- В наявності
- Код: HUBF-19-11
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бюджетна втулка переднього колеса для прогулянкового або гірського велосипеда початкового рівня. Кріплення до рами ексцентриками.
Характеристики
Призначення: MTB, Trekking, City
Сумісні гальма: V-Brake
Тип кріплення до рами: ексцентрик
Матеріал корпусу: кований алюміній
Тип підшипників: насипні
Розмір осі: M9 x 100 мм x 108мм
Матеріал осі: сталь Cr-Mo
Кількість спиць: 36
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця за отворами для спиць (PCD): 38мм
Відстань між фланцями: 71,5мм
Вага: 153г
Характеристики
Призначення: MTB, Trekking, City
Сумісні гальма: V-Brake
Тип кріплення до рами: ексцентрик
Матеріал корпусу: кований алюміній
Тип підшипників: насипні
Розмір осі: M9 x 100 мм x 108мм
Матеріал осі: сталь Cr-Mo
Кількість спиць: 36
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця за отворами для спиць (PCD): 38мм
Відстань між фланцями: 71,5мм
Вага: 153г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 153 грами |
| Тип | Втулка пер. |
| Тип гальма втулки | Обідній |
| Висота фланців | 38 мм |
| Кількість спиць | 36 спиць |
| Матеріал корпусу втулки | Алюміній |
| Найменування Укр | Втулка пер. Quando KT-A15F під V-brake 36H QR 108mm під ексцентрик алюмін чорн. |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір осі | 9x100x108 мм |
| Відстань між фланцями | 71. 5 мм |
| Тип кріплення втулки | Ексцентрик |
| Тип підшипника втулки | Насипний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴
