
Втулка пер. Quando KT-SR3F 32H под диск, для FAT BIKE, QR 145mm черная
2 156 ₴
- В наявності
- Код: HUBF-36-75
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Quando. Високоякісна передня втулка KT-SR3F. Призначена для установки на гірські велосипеди серії Fat Bike, Snow Bike. Обладнана закритими промисловими підшипниками, які забезпечують надійну роботу і чудове кочення. Втулка має легку й міцну алюмінієву вісь, фрезований алюмінієвий корпус і 6-болтове кріплення гальмівного ротора. Ексцентрик є в комплекті.Зверніть увагу на розміри осі втулки.Характеристики:к-ть спиць: 32;тип гальм: диск; діаметр фланців: 58мм;відстань між фланцями: 80мм;розмір осі: М9×135мм×145мм;вага: 265г;підшипник: закритий промисловий;матеріал: алюміній;колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quando |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 265 грамів |
| Тип | Втулка пер. |
| Тип гальма втулки | Диск 6 болтів |
| Висота фланців | 58 мм |
| Кількість спиць | 32 спиці |
| Найменування Укр | Втулка пер. Quando KT-SR3F 32H під диск, для FAT BIKE, QR 145mm чорн. |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір осі | 9x135x145 мм |
| Відстань між фланцями | 80 мм |
| Тип кріплення втулки | Ексцентрик |
| Тип підшипника втулки | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 156 ₴

