
Покрышка 20x1.75x2 (47-406) Rubena RAPID V36 Classic, черная
476 ₴
- В наявності
- Код: TIR-H7-13
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна покришка Rubena RAPID на МТБ для поїздок і по ґрунтах, і по асфальтованому покриттю. Рекомендується для неагресивної їзди, найкраще працює на сухих дорогах. Підходить для дитячих велосипедів з розміром колес 24". Малюнок протектора складається з блоків, що виступають, — це забезпечує хорошу прохідність і контрольоване управління велосипедом. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий. Хороший бюджетний варіант для неагресивних велопрогулянок по пересіченій місцевості та місту. Характеристики Розмір: 20x1.75x2 (47-406). Рекомендований тиск: до 4,4 атм. Навантаження: 78 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: базовий (BC). Конструкція: Classic. EPI: 22. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 590 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Призначення | Дитячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 637 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 20" (406 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 80 кг кг |
| Призначення покришок | Дитячий велосипед |
| Найменування Укр | Покришка 20x1.75 * 2 (47x406) Rubena (RUBENA) RAPID V36 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 20" x 1. 75*2" (47x406) |
| Рекомендований тиск | до 4,5 атм |
| Стикер | Новинка |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 47 мм (1.75") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

