
Покрышка 26x1.75x2.00 (47-559) Rubena SHIELD V81 Classic, Clever Face черная
546 ₴
- В наявності
- Код: TIR-O9-01
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка з універсальним протектором для міста і туризму. Ідеальна для асфальтованого покриття, також відмінно працює на ґрунтових дорогах завдяки бічним шипам. Гладка центральна доріжка сприяє хорошому накату, а бічні шипи забезпечують стійкість на ґрунтах і не дають велосипеду піти в занос при поворотах. Покришка виготовлена зі зносостійкого, довговічного базового компаунда і оснащена міткою міри стирання. Хороший вибір для установки на дорожні й туристичні велосипеди. Характеристики Розмір: 26x1.75x2.00 (47-559). Каркас: 22 TPI. Навантаження: 115 кг. Компаунд: базовий (BC). Безкамерне використання: немає. Рекомендований тиск: до 4,5 атм. Колір: чорний. Вага: 720 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 720 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 115 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 26x1.75x2.00 (47-559) Rubena SHIELD V81 Classic, Clever Face чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 26" x 1. 75х2" (47x559) |
| Рекомендований тиск | до 4. 5 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 47 мм (1.75") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴

