
Покрышка 26x2.00 (52-559) Rubena CHARYBDIS V76 Classic, черная
634 ₴
- В наявності
- Код: TIR-A5-20
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Mitas CHARYBDIS — відмінний вибір для встановлення на гірський велосипед. Яскраво виражений малюнок протектора розроблений спеціально для ґрунтових доріг. Велика кількість шипів робить покришку дуже чіпкою. Крім того, шипи розташовані так, щоб бруд не забивався між ними, тому покришка самоочищається. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий. Покришка Mitas CHARYBDIS сподобається тим, хто шукає чіпку і міцну шину для поїздок по ґрунтових дорогах. Характеристики Розмір: 26x2.00 (52-559). Каркас: 22 TPI. Рекомендований тиск: до 4,2 атм. Навантаження: 123 кг. Компаунд: BC. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 870 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 870 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 123 кг кг |
| Призначення покришок | Бездоріжжя |
| Найменування Укр | Покришка 26x2.00 (52x559) Rubena CHARYBDIS V76 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 26" x 2. 0" (52x559) |
| Рекомендований тиск | до 4. 2 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 52 мм (2.00") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴

