
Покрышка 28x1 1/4x1 3/4 (32-622) Rubena HOOK V69 Classic, черная
476 ₴
- В наявності
- Код: TIR-B2-04
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка призначена для використання на асфальті й твердому ґрунті, чудово підійде для міста та велопоходів. Неагресивний малюнок протектора забезпечить хороший накат, а водовідвідні канали мінімізують ризик аквапланування на мокрій дорозі. Рекомендуємо для тих, хто шукає недорогу і міцну покришку для встановлення на міські, а також туристичні велосипеди. Характеристики Розміри: 28x1 1/4x1 3/4 (32-622). Конструкція: Classic. Каркас: 22 TPI. Навантаження: 108 кг. Компаунд: базовий (ВC). Безкамерне використання: немає. Максимальний тиск: до 6 атм. Колір: чорний. Вага: 635 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 550 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 108 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 28x1 1 / 4x1 3/4 (32-622) Rubena HOOK V69 Classic, чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 28" x 1 1/4x1 3/4" (32x622) |
| Рекомендований тиск | до 6. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 32 мм (1.25") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

