
Покрышка 700x38C (40-622) Rubena SHIELD V81 Classic, (clever face) черная
528 ₴
- В наявності
- Код: TIR-41-06
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка з універсальним протектором для міста і туризму. Ідеальна для асфальтованого покриття, також відмінно працює на ґрунтових дорогах завдяки бічним шипам. Гладка центральна доріжка сприяє хорошому накату, а бічні шипи забезпечують стійкість на ґрунтах і не дають велосипеду піти в занос при поворотах. Покришка виготовлена зі зносостійкого, довговічного базового компаунда і оснащена міткою міри стирання. Хороший вибір для установки на дорожні й туристичні велосипеди. Характеристики Розмір: 7700х38С (40-622). Каркас: 22 TPI. Навантаження: 113 кг. Компаунд: базовий (BC). Безкамерне використання: немає. Рекомендований тиск: до 5,5 атм. Колір: чорний. Вага: 700 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 770 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 113 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 700x38C (40x622) Rubena SHIELD V81 Classic (clever face) чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 28" x 1. 50" (40x622) |
| Рекомендований тиск | до 5. 5 атм |
| Стикер | Новинка |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 40 мм (1.50") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴

