
Покрышка 28x2.00 (52-622) Rubena CITYHOPPER V99 Classic, черная
660 ₴
- В наявності
- Код: TIR-L0-08
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка MITAS CITYHOPPER — відмінний вибір для міського велосипеда. Ефективно працює в умовах міських вулиць, а також на ґрунтових дорогах в лісопарках. Малюнок протектора без крупних агресивних блоків забезпечує відмінне кочення, тому велосипед їде швидко, а педалювання не вимагає великих зусиль. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий. Хороший вибір для поїздок по місту і велопрогулянок по паркових зонах. Характеристики Розмір: 28x2.00 (52-622). Рекомендований тиск: до 4,2 атм. Навантаження: 141 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: базовий (BC). Конструкція: Classic. EPI: 22. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 940 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 910 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 141 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 28x2.00 (52x622) Rubena CITYHOPPER V99 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 28" x 2. 0" (52x622) |
| Рекомендований тиск | до 4. 5 атм |
| Стикер | Новинка |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 52 мм (2.00") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴

