
Покрышка 700x23C (23-622) Rubena SYRINX V80 Classic, черная
476 ₴
- В наявності
- Код: TIR-68-08
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка призначена для використання на сухому асфальтовому покритті як на міських вулицях, так і на заміських трасах. Має низький профіль і сліковий малюнок протектора, що забезпечує відмінні швидкісні характеристики, чудовий накат і хороше зчеплення. Покришка виготовлена зі зносостійкого і довговічного базового компаунда. Характеристики Розмір: 700x23c (23-622). Каркас: 22 TPI. Навантаження: 74 кг. Компаунд: базовий (BC). Безкамерне використання: немає. Рекомендований тиск: до 9 атм. Колір: чорний. Вага: 460 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 460 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 74 кг кг |
| Призначення покришок | Шосе |
| Найменування Укр | Покришка 700x23C (23-622) Rubena SYRINX V80 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 700 х 23С (23x622) |
| Рекомендований тиск | до 9. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 23 мм (0.90") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

