
Покрышка 700x40C (42-622) Rubena FLASH V66 Classic, черная
546 ₴
- В наявності
- Код: TIR-49-11
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка Mitas FLASH V66 для використання на міських вулицях і заміських трасах, чудово підійде і для сухої вкатаної ґрунтовки в лісопарку. Хороший вибір для установки на велосипеди прогулянкового рівня. Завдяки напівсліковому протектору ви зможете швидко набрати і легко утримувати швидкість, при цьому покришка має непогане зчеплення з дорогою. Базовий компаунд довговічний і зносостійкий. Характеристики Розмір: 700x40C (42-622). Рекомендований тиск: до 5 атм. Навантаження: 115 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: базовий (BC). Конструкція: Classic. EPI: 22. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 740 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 740 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 28" (622 мм) |
| Защита от проколов | Немає |
| Компаунд | Basic |
| Максимальне навантаження | 115 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 700x40C (42-622) Rubena FLASH V66 Classic чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 22 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 700 х 40С (42x622) |
| Рекомендований тиск | до 5. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 42 мм (1.60") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴

