
Втулка пер. Quando KT-ME6F 32H під диск QR 108mm алюмін чорна
1 709 ₴
- В наявності
- Код: HUBF-86-92
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка переднього колеса KT-ME6F для гірських велосипедів із дисковими гальмами та кріпленням колеса за допомогою ексцентрикового затискача. Односкладовий корпус виготовлений із кованого алюмінію методом фрезерування, з додатковими отворами у фланцях для зменшення ваги. Фрезерована вісь виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву 7075, що також знижує загальну вагу, а обертається вона на промислових герметичних підшипниках, захищених пильовиками. Втулка підходить для спортивних та екстремальних дисциплін, як-от кроскантрі, даунхіл і фрирайд.
Характеристики
Призначення: MTB
Сумісні гальма: дискові
Тип кріплення ротора: 6 болтів
Тип кріплення до рами: ексцентрик
Матеріал корпусу: кований алюміній (односкладний корпус)
Тип підшипників: промислові
Розмір осі: M9 x 100 мм x 108мм
Матеріал осі: алюміній 7075 (фрезерована вісь)
Кількість спиць: 32
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця за отворами для спиць (PCD): 58мм
Відстань між фланцями: 57,5мм
Вага: 179г
Характеристики
Призначення: MTB
Сумісні гальма: дискові
Тип кріплення ротора: 6 болтів
Тип кріплення до рами: ексцентрик
Матеріал корпусу: кований алюміній (односкладний корпус)
Тип підшипників: промислові
Розмір осі: M9 x 100 мм x 108мм
Матеріал осі: алюміній 7075 (фрезерована вісь)
Кількість спиць: 32
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця за отворами для спиць (PCD): 58мм
Відстань між фланцями: 57,5мм
Вага: 179г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 179 грамів |
| Тип | Втулка пер. |
| Тип гальма втулки | Диск 6 болтів |
| Висота фланців | 58 мм |
| Кількість спиць | 32 спиці |
| Матеріал корпусу втулки | Алюміній |
| Найменування Укр | Втулка пер. Quando KT-ME6F 32H під диск QR 108mm алюмін чорн. |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір осі | 9x100x108 мм |
| Відстань між фланцями | 57. 5 мм |
| Тип кріплення втулки | Ексцентрик |
| Тип підшипника втулки | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴
