
Покрышка 26x1.75 (47-559) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B SBC
713 ₴
- В наявності
- Код: TIR-85-67
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна покришка з протектором, орієнтованим для поїздок як по сухих ґрунтових дорогах, так і по асфальтовому покриттю. Підійде для міста й туризму. Дизайн протектора розроблений для легкого набору швидкості при хорошому зчепленні з дорогою. Центральна доріжка безперервна, що забезпечує хороше кочення по твердому покриттю, при цьому бічні шипи включаються в активну роботу, коли гума потрапляє на м'який ґрунт. За захист від проколів відповідає спеціальний шар K-Guard — гума, посилена нитками Kevlar. Бічна поверхня також має додатковий гумовий шар Twin Skin. Це захист середнього рівня, його достатньо для неагресивного стилю їзди. LAND CRUISER — ідеальний вибір для щоденних поїздок по місту та велопрогулянок поза ним. Характеристики Розмір: 26x1.75 (47-559). Рекомендований тиск: 3-5 Bar. Навантаження: 100 кг. Тип: жорсткий. Компаунд: SBC. Версія: K-Guard. EPI: 50. Безкамерне використання: немає. Колір: чорний. Вага: 750 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкамерне використання | Немає |
| Бортове кільце | Жорстке |
| Вага | 750 грамів |
| Тип | Покришка |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр обода | 26" (559мм) |
| Защита от проколов | KevlarGuard |
| Компаунд | SBC |
| Максимальне навантаження | 100 кг кг |
| Призначення покришок | Місто, туризм |
| Найменування Укр | Покришка 26x1.75 (47-559) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B / B SBC |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Щільність каркаса | 50 |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір | 26" x 1,75" (47x559) |
| Рекомендований тиск | до 5. 0 атм |
| Суперкенбек | Немає |
| Ширина покришки | 47 мм (1.75") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴

