
Кермова колонка 1-1/8" VP VP-F202AC інтегрир., d 41.8mm, підшипники промислові MH-p08, алюмін., анодування
1 164 ₴
- В наявності
- Код: HSE-72-72
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висококласна кермова колонка від виробника VP. Призначена для встановлення на гірські та міські велосипеди з діаметром штока 1 1/8". Належить до колонок інтегрованого типу та відрізняються тим, що підшипники впресовують безпосередньо в кермову трубу. Кермова колонка виготовлена з алюмінієвого сплаву, що дає високу міцність і легку вагу. Обладнана промисловими підшипниками MH-p08, головною перевагою яких є їхня невибагливість і гарну ремонтопридатність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 66 грамів |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 11. 1 мм мм |
| Діаметр | 41. 8 мм см |
| Картинки | 14276669 |
| Кількість частин | 5 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Матеріал | Алюміній |
| Найменування Укр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-F202AC інтегрована, D 41.8mm, вальниці картриджні MH-p08, алюмін., Анодіровка чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 |
| Тип кермової колонки | Інтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴

