
Кермова колонка 1-1/8| 1-1/2" VP VP-J213AE (15mm) напівінтегрир, d 28.6/44-55/39.8, підшипник сепараторний,
693 ₴
- В наявності
- Код: HSE-14-70
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівінтегрована кермова колонка обладнана сепараторними промпідшипниками та має анодування, що захищає її від корозії. Призначена для велосипедів із конусним кермовим стаканом.
Характеристики
Стандарт: 1-1/8″ 1-1/2″
Тип: напівінтегрована
Діаметр: 28.6/44–55/39.8 мм
Висота: 20.8+3.3=24.1 мм
Висота кришки: 15 мм
Подшипники: сепараторные (5/32” x 22A / 3/16” x 23A)
Матеріал: сталеві чашки, алюмінієва кришка
Вага: 162 г
Характеристики
Стандарт: 1-1/8″ 1-1/2″
Тип: напівінтегрована
Діаметр: 28.6/44–55/39.8 мм
Висота: 20.8+3.3=24.1 мм
Висота кришки: 15 мм
Подшипники: сепараторные (5/32” x 22A / 3/16” x 23A)
Матеріал: сталеві чашки, алюмінієва кришка
Вага: 162 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 грамів |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 34. 8 мм мм |
| Діаметр | 25. 4/34/30 мм см |
| Кількість частин | 9 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Найменування Укр | Кермова колонка 1-1/8" 1-1/2" VP VP-J213AE (15mm) напівінтегр., D 28.6/44-55/39.8, вальниця сепараторна, алюмін., анодування |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 х 1" 1/2 |
| Тип кермової колонки | Напівінтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴
