
Кермова колонка 1-1/8" VP VP-T201AC, d 28.6/34/30, підшипник MH-P03, алюмін, анодування чорна
1 063 ₴
- В наявності
- Код: HSE-71-28
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неінтегрована кермова колонка обладнана закритими промпідшипниками, захищеними від потрапляння пилу і бруду, і забезпечують плавність обертання керма.
Характеристики
Стандарт: 1-1/8"
Тип: неінтегрована
Діаметр: 28.6/34/30 мм
Висота: 26.7+11.9=38.6 мм
Підшипники: промислові (MH-P03)
Матеріал: алюміній
Вага: 92.5 г
Характеристики
Стандарт: 1-1/8"
Тип: неінтегрована
Діаметр: 28.6/34/30 мм
Висота: 26.7+11.9=38.6 мм
Підшипники: промислові (MH-P03)
Матеріал: алюміній
Вага: 92.5 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 92. 5 грамів |
| Тип | Кермова колонка |
| Висота | 28. 5 мм мм |
| Діаметр | 28. 6/34/30 мм см |
| Кількість частин | 6 шт. |
| Комплектність кермової колонки | Кермова колонка в складі |
| Матеріал | Алюміній |
| Найменування Укр | Кермова колонка 1-1/8" VP VP-T201AC, d 28.6/34/30, вальниця MH-P03, алюмін., анодування, чорна |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Стандарт кермової колонки | 1" 1/8 |
| Тип кермової колонки | Напівінтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063 ₴
