
Шатун SUN RACE R81 39/53T L170 мм срібло
1 949 ₴
- В наявності
- Код: CHW-B7-02
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект шатунів SUN RACE R81 призначений для встановлення на шосейні велосипеди аматорського рівня, які обладнані кареткою "під квадрат". Ця система має зносостійкі зірки, які виготовлені зі сталі за технологією Super Fluid Drive, що забезпечує гарне перемикання в сухих і вологих умовах за будь-яких навантажень. Шатуни виготовлені з легкого, але міцного кованого алюмінію.
Каретка не входить до комплекту.
Характеристики
Призначення: Road
Тип каретки: під квадрат
Довжина шатунів: 170 мм
Кількість швидкостей: 2
Розрахунок зірок: 39/53T
Матеріал зірок: сталь
Матеріал шатунів: кований алюміній
Сумісні ланцюги: Shimano, Sram, KMC на 8 швидкостей
Сумісні задні перемикачі: 8 швидкостей
Вага: 906 г
Каретка не входить до комплекту.
Характеристики
Призначення: Road
Тип каретки: під квадрат
Довжина шатунів: 170 мм
Кількість швидкостей: 2
Розрахунок зірок: 39/53T
Матеріал зірок: сталь
Матеріал шатунів: кований алюміній
Сумісні ланцюги: Shimano, Sram, KMC на 8 швидкостей
Сумісні задні перемикачі: 8 швидкостей
Вага: 906 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNRACE |
| Користувальницькі характеристики | |
| BCD | 130 мм |
| Вага | 906 грамів |
| Тип | Шатун |
| Довжина шатуна | 170 мм |
| Зірки | 39/53T |
| Вимірювання потужності | Немає |
| Кількість зірок шатуна | 2 |
| Призначення шатунів | Шосе/Гревел |
| Найменування Укр | Шатун SUN RACE R81 39/53T L170мм срібло |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Тип каретки | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴
