
Шатун SUN RACE R83 42/52T L170 мм срібло
2 033 ₴
- В наявності
- Код: CHW-B8-01
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система шатунів аматорського рівня призначена для встановлення на шосейні велосипеди. Має стандарт каретки під квадрат, зірки виготовлені за технологією Super Fluid Drive, що забезпечує їхню чудову роботу навіть під навантаженням. Можуть працювати з трансмісіями на 8 або 9 швидкостей.
Каретка до комплекту не входить.
Характеристики:
Призначення: Road
Тип каретки: під квадрат
Зірки: 42/52Т (сталь)
Сумісність: 8/9 швидкостей
Довжина шатуна: 170 мм
BCD: 130 мм
Лінія ланцюга: 43,5 мм
Матеріал шатунів: алюміній
Вага: 899 г
Каретка до комплекту не входить.
Характеристики:
Призначення: Road
Тип каретки: під квадрат
Зірки: 42/52Т (сталь)
Сумісність: 8/9 швидкостей
Довжина шатуна: 170 мм
BCD: 130 мм
Лінія ланцюга: 43,5 мм
Матеріал шатунів: алюміній
Вага: 899 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNRACE |
| Користувальницькі характеристики | |
| BCD | 130 мм |
| Вага | 899 грамів |
| Тип | Шатун |
| Довжина шатуна | 170 мм |
| Зірки | 42/54T |
| Вимірювання потужності | Немає |
| Кількість зірок шатуна | 2 |
| Призначення шатунів | Шосе/Гревел |
| Найменування Укр | Шатун SUN RACE R83 42/52T L170мм срібло |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Тип каретки | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 033 ₴
