
Рама 29" Pride ROCX Tour LT рама — L 2020 чорна +вилка
27 674 ₴
- В наявності
- Код: FRA-79-33
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед вами ексклюзивний фреймсет легендарного PRIDE Rocx Tour LT! Сама собою модель не потребує представлення, а ось на новій рамі зупиниться докладніше.
Рама зроблена на одній із найбільш досвідчених мануфактур Тайвані, що спеціалізується виключно на CrMo. Резидентами якої є й інші всім відомі бренди. Ще це означає якість, підкріплену довічною гарантією на раму та вилку.
Рама має проводину по нижній трубі, флет-маунт кріплення каліпера на рамі та виделці.
Повна комплектація фреймсета:
рама
кермова колонка
вилка
оси QR
кріплення проводини
дві сережки
напрямна під передній перемикач
болти в бонки
Серія LT лімітована
Рама зроблена на одній із найбільш досвідчених мануфактур Тайвані, що спеціалізується виключно на CrMo. Резидентами якої є й інші всім відомі бренди. Ще це означає якість, підкріплену довічною гарантією на раму та вилку.
Рама має проводину по нижній трубі, флет-маунт кріплення каліпера на рамі та виделці.
Повна комплектація фреймсета:
рама
кермова колонка
вилка
оси QR
кріплення проводини
дві сережки
напрямна під передній перемикач
болти в бонки
Серія LT лімітована
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | RocxTourLT20 |
| Тип | Рама |
| Габаритний товар | Да |
| Діаметр колеса | 29" |
| Картинки | 16729276,16729277,16729278 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Призначення рами | Гравійні |
| НайменуванняEng | Frame 29" Pride Rocx Tour Lt Frame - L 2020 Black + Fork |
| Найменування Укр | Рама Pride 29" ROCX Tour LT рама - L 2020 чорна + вилка |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Підвіска | ригід |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 674 ₴



