
Велосипед 29" Pride ROCX DIRT Tour рама — L 2022 зелений
55 860 ₴
- В наявності
- Код: SKD-36-16
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТАМ ДЕ НІ ДРОГ
Хромолевий Pride Rocx Tour з перших місяців своєї появи на ринку став бестселером серед турингів. Його полюбили як шанувальники сучасного байкпакінгу, так і поціновувачі класичного туризму з багажниками та велештани, а для великої частини райдерів, які раніше ніколи не їдили «на дальньяк», Rocx Tour став квитком у туризм, відкривши для них нові горизонти.
Для туристів, яким мало асфальтованих доріг, утоптаних ґрунтових стежок і гравіїв Pride створили спеціальну версію свого турингу Rocx Dirt Tour, натякаючи на назву, що байк створений для турингу суцільним бездоріжжям, якнайдалі від проявів цивілізації.
Як і в класичного Rocx Tour фреймсет, виготовлений із хромоля, який не тільки чудово поглинає вібрацію, але ще й вирізняється міцністю, що дає змогу брати із собою до 20 кг вантажу (за ваги райдера не більш ніж 110 кг). Купа бонок на рамі та вилці допоможуть розмістити всі наявні фляги, багажники, сумки й енікейджі. А оскільки Dirt Tour призначений для їзди складними ділянками із сушаркою та без стежок, його обладнали широкими МТБ-шними безкамерними покришками Maxxis Ikon і трансмісією Sram Apex, яка чудово перемикається в умовах навантаження і бруду.
Ключові особливості:
Рама та вилка з хромо-молібдену
Комфортна турингова геометрія
Багато бонок для аксесуарів, сумок і багажників
Знімний алюмінієвий гак перемикача
Підтримує покришки з максимальною шириною 2.25"
Максимально допустима вага: райдер 110 кг + 20 кг вантажу
Точна та витривала трансмісія Sram Apex 2x10 швидкостей
Надійне дискове гальмо TRP Spyre з двома рухомими колодками
Крос-кантрійні покришки Maxxis Ikon Skinwall 2.2"
Підтримує безкамерне використання
Хромолевий Pride Rocx Tour з перших місяців своєї появи на ринку став бестселером серед турингів. Його полюбили як шанувальники сучасного байкпакінгу, так і поціновувачі класичного туризму з багажниками та велештани, а для великої частини райдерів, які раніше ніколи не їдили «на дальньяк», Rocx Tour став квитком у туризм, відкривши для них нові горизонти.
Для туристів, яким мало асфальтованих доріг, утоптаних ґрунтових стежок і гравіїв Pride створили спеціальну версію свого турингу Rocx Dirt Tour, натякаючи на назву, що байк створений для турингу суцільним бездоріжжям, якнайдалі від проявів цивілізації.
Як і в класичного Rocx Tour фреймсет, виготовлений із хромоля, який не тільки чудово поглинає вібрацію, але ще й вирізняється міцністю, що дає змогу брати із собою до 20 кг вантажу (за ваги райдера не більш ніж 110 кг). Купа бонок на рамі та вилці допоможуть розмістити всі наявні фляги, багажники, сумки й енікейджі. А оскільки Dirt Tour призначений для їзди складними ділянками із сушаркою та без стежок, його обладнали широкими МТБ-шними безкамерними покришками Maxxis Ikon і трансмісією Sram Apex, яка чудово перемикається в умовах навантаження і бруду.
Ключові особливості:
Рама та вилка з хромо-молібдену
Комфортна турингова геометрія
Багато бонок для аксесуарів, сумок і багажників
Знімний алюмінієвий гак перемикача
Підтримує покришки з максимальною шириною 2.25"
Максимально допустима вага: райдер 110 кг + 20 кг вантажу
Точна та витривала трансмісія Sram Apex 2x10 швидкостей
Надійне дискове гальмо TRP Spyre з двома рухомими колодками
Крос-кантрійні покришки Maxxis Ikon Skinwall 2.2"
Підтримує безкамерне використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | PriRocxDirtTour21 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | PRIDE хромоль, жорстка |
| Втулки | Pride, алюміній, пром. підшипники |
| Вынос | PRIDE, M = 75 мм, L = 90 мм, XL = 105 мм, алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2022 |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Sram Apex, 10 ск. |
| Заднє гальмо | TRP Spyre, дискові механічні |
| Картинки | 16713956,16713957,16713958,16713959 |
| Касета | Shimano HG500-10, 11-32, 10ск |
| Категорія велосипеда | Туринг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Модельний ряд | Pride ROCX Tour |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Rocx Dirt |
| НайменуванняEng | 29" PRIDE ROCX DIRT TOUR Frame - L 2022 Green |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Pride ROCX DIRT Tour рама - L зелений 2022 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Алюмінієві, подвійні, під безкамерку, 23 мм |
| Передній перемикач | Shimano M371 |
| Переднє гальмо | TRP Spyre, дискові механічні |
| Підсідельний штир | 27,2x350, алюміній |
| Покришки | Maxxis Ikon Skinwall, під безкамерку, 29x2.2" |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | PRIDE хромоль, 700С, батинг |
| Рост | 175-185 см |
| Кермо | PRIDE, 31,8, завширшки M = 400 L = 420, XL — 440 мм, туристичний компакт, баттинг, алюміній |
| Ручки перемикання | Sram Apex, 2x10 ск. |
| Ручки гальма | Sram Apex |
| Спиці | Сталь |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Зелений |
| Шаблон продукту | Гравійні |
| Шатуни | Prowheel Vortex, 175 мм, 28/40Т, порожниста вісь, алюміній |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 860 ₴




