
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 5 рама - M 2023 GRA
33 558 ₴
- В наявності
- Код: SKD-40-41
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail ідеально підходять для їзди пересіченою місцевістю як для новачка, так і для більш просунутого велосипедиста. Алюмінієва рама виготовлена з легкого та міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими пір'ям і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, даючи йому залишатися динамічним під час пришвидшень і під час їзди вгору.
Встановлена на велосипеді амортизаційна вилка SR Suntour XCM має хід 100 мм і збільшений до 30 мм діаметр ніг вилки, що підвищує жорсткість конструкції. Широкі покришки WTB Ranger 2,25'' забезпечують чудове зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмівність ефективнішим. За перемикання передач відповідає улюблена багатьом новітня трансмісія 1х10 microSHIFT Advent Х, з величезним діапазоном зірок на касеті 11-48т, що дає змогу промчати з вітерцем по горбистому бездоріжжю.
Cannondale Trail 5 — чудовий вибір для активних велоаматорів, яким до душі динамічна їзда перетятою місцевістю.
Встановлена на велосипеді амортизаційна вилка SR Suntour XCM має хід 100 мм і збільшений до 30 мм діаметр ніг вилки, що підвищує жорсткість конструкції. Широкі покришки WTB Ranger 2,25'' забезпечують чудове зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмівність ефективнішим. За перемикання передач відповідає улюблена багатьом новітня трансмісія 1х10 microSHIFT Advent Х, з величезним діапазоном зірок на касеті 11-48т, що дає змогу промчати з вітерцем по горбистому бездоріжжю.
Cannondale Trail 5 — чудовий вибір для активних велоаматорів, яким до душі динамічна їзда перетятою місцевістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26501M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCM, хід 100 мм, 46 мм офсет |
| Втулки | (Перед) Shimano HBTX 505 (зад) Shimano FHTX 505 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюміній, 31.8 мм, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Грипси | Cannondale Dual-Density |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | microSHIFT Advent X, 10ск |
| Заднє гальмо | Shimano MT200 дисковий гідравлічний ротор 160 мм RT10 |
| Картинки | 16729268 |
| Касета | microSHIFT Advent X, 11-48т, 10ск |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail 5 Male |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 5 рама - M 2023 GRA |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32сп |
| Педалі | Cannondale Platform |
| Переднє гальмо | Shimano MT200 дисковий гідравлічний ротор 160 мм RT10 |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюміній, 31.6 x 350 мм |
| Покришки | WTB Ranger Comp, 29 x 2.25”, DNA Compound |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Алюміній SmartForm C3 Alloy, SAVE, кермовий 1-1/8", post mount disc, внутрішня проводина, сумісна з дропером, BSA-73 |
| Рост | 162-172 см |
| Кермова колонка | Напівінтегрована 1-1/8" |
| Кермо | Cannondale Riser, 6061 алюміній, 31.8 мм, підйом 25 мм, 720 мм |
| Ручки перемикання | microSHIFT Advent X, 10ск |
| Ручки гальма | Shimano MT200 дисковий гідравлічний |
| Сідло | Cannondale Stage 3 |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Х10, 10ск |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Prowheel, Charm 30T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 558 ₴

