
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 рама - M 2024 BLK
28 098 ₴
- В наявності
- Код: SKD-78-65
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cannondale Trail 7 — чудовий вибір для прихильників велопрогулянок якнайдалі від міського асфальту та бетону, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом. Діаметр коліс змінюється залежно від розміру рами, щоб райдерам будь-якого зросту було зручно керувати велосипедом.
Комфортний, швидкий і здатний впоратися з будь-яким рельєфом.
Фірмова технологія мікропідвіски SAVE у задньому трикутнику згладжує дрібні вібрації від дорожнього полотна.
Довгий і низький передній трикутник забезпечує велосипеду гарну стійкість.
Кут кермової склянки 68° додає стабільності під час їзди на високій швидкості та на спусках.
Коротке вино та широке кермо роблять керування чутливим і передбачуваним.
Міцна та технологічна рама, з можливістю модифікувати байк у ком'ютер для бездоріжжя.
Рама виготовлена з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C3 6061, який має гарне співвідношення міцності та ваги.
Труби рами виготовлені із застосуванням технологій батинг. Труби стонуться там, де рама не відчуває наднавантажень, у такий спосіб знижується вага, не втрачаючи в міцності.
Гідроформинг труб надає їм спеціальний профіль, для досягнення максимальної торсійної жорсткості та міцності, водночас зберігаючи низьку вагу.
Для надання кращого естетичного вигляду та зручності в експлуатації велосипеда, троси перемикання заховані всередину рами.
Підсідельна труба підтримує встановлення дропера.
Також на рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів.
Комплектуючі початкового рівня прості у використанні та не вимагають спеціального обладнання для обслуговування.
Вилка SR Suntour XCT має хід 100 мм, а також обладнана регулюванням жорсткості пружини.
Універсальні покришки завширшки 2,25'' забезпечують чудове зчеплення на бездоріжжі.
Колеса зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів WTB SX19 і втулок Shimano.
Гідравлічні дискові гальма Tektro M275 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим.
Трансмісія microSHIFT 2х8 з індикаторами поточної увімкненої передачі на ручках перемикання.
Комфортний, швидкий і здатний впоратися з будь-яким рельєфом.
Фірмова технологія мікропідвіски SAVE у задньому трикутнику згладжує дрібні вібрації від дорожнього полотна.
Довгий і низький передній трикутник забезпечує велосипеду гарну стійкість.
Кут кермової склянки 68° додає стабільності під час їзди на високій швидкості та на спусках.
Коротке вино та широке кермо роблять керування чутливим і передбачуваним.
Міцна та технологічна рама, з можливістю модифікувати байк у ком'ютер для бездоріжжя.
Рама виготовлена з фірмового алюмінієвого сплаву SmartForm C3 6061, який має гарне співвідношення міцності та ваги.
Труби рами виготовлені із застосуванням технологій батинг. Труби стонуться там, де рама не відчуває наднавантажень, у такий спосіб знижується вага, не втрачаючи в міцності.
Гідроформинг труб надає їм спеціальний профіль, для досягнення максимальної торсійної жорсткості та міцності, водночас зберігаючи низьку вагу.
Для надання кращого естетичного вигляду та зручності в експлуатації велосипеда, троси перемикання заховані всередину рами.
Підсідельна труба підтримує встановлення дропера.
Також на рамі є кріплення для встановлення багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів.
Комплектуючі початкового рівня прості у використанні та не вимагають спеціального обладнання для обслуговування.
Вилка SR Suntour XCT має хід 100 мм, а також обладнана регулюванням жорсткості пружини.
Універсальні покришки завширшки 2,25'' забезпечують чудове зчеплення на бездоріжжі.
Колеса зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів WTB SX19 і втулок Shimano.
Гідравлічні дискові гальма Tektro M275 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим.
Трансмісія microSHIFT 2х8 з індикаторами поточної увімкненої передачі на ручках перемикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26701M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCT, хід 100 мм, пружинна, 46мм офсет |
| Втулки | (Перед) Shimano HBTX 505 (зад) Shimano FHTX 505 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюміній, 31.8 мм, 8° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Cannondale Dual-Density |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | microSHIFT Mezzo |
| Заднє гальмо | Tektro M275 hydraulic disc, 160mm rotor |
| Касета | Sunrace, 11-34, 8ск |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail 7 Male |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 рама - M 2024 BLK |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32сп |
| Педалі | Cannondale Platform |
| Передній перемикач | microSHIFT Dual Pull Compact, Band Clamp |
| Переднє гальмо | Tektro M275 hydraulic disc, 160mm rotor |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюміній, 31.6 x 350 мм |
| Покришки | MTB 29 x 2.25” |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | M |
| Рама | Алюміній SmartForm C3 Alloy, SAVE, кермовий 1-1/8", post mount disc, внутрішня проводина, сумісна з дропером, BSA-73 |
| Рост | 162-172 см |
| Кермова колонка | Напівінтегрована 1-1/8" |
| Кермо | Cannondale Riser, 6061 алюміній, 31.8 мм, підйом 25 мм, 700 мм |
| Ручки перемикання | microSHIFT, 8-speed |
| Ручки гальма | Tektro M275 hydraulic |
| Сідло | Cannondale Stage 3 |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC Z8.1, 8ск |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Prowheel, 36/22 |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 098 ₴
