
Велосипед 20" Stolen HEIST 21.00" 2022 DARK GREEN W/ CHROME (Pivotal seat)
19 698 ₴
- В наявності
- Код: SKD-43-40
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Stolen Heist — легкий і агресивний BMX, створений для досвідчених райдерів, допоможе реалізувати найсміливіші амбіції. Хромолева рама та вилка, міцні колеса та чудова керованість — ось чим може похвалитися цей байк.
Геометрія байка досить універсальна, тому велосипед буде добрим у всіх напрямках BMX. Велосипед зібраний на рамі, виробленій із хромо-молібденової сталі 4130. Вона вирізняється високою міцністю за скромної ваги (загальна маса велосипеда трохи більш ніж 11 кг).. Вилка зроблена також із хромоля та фіксується в рамі безнарізною кермовою колонкою. Порошкове лакофарбове покриття збереже привабливий зовнішній вигляд байку на багато сезонів.
Колеса зібрані з міцних подвійних ободів Stolen Rampage на 36 спиць і втулок на промислових підшипниках. Колеса фіксуються за допомогою гайок. Задня втулка обладнана посиленою віссю на 14 мм. Трансмісію становлять трискладова система шатунів Stolen MOB V.4 з алюмінієвою зіркою на 25 зубів і драйвер задньої втулки з 9 зубцями. З'єднує їхній ланцюг KMC Z-410. Педалі, якими комплектується велосипед, мають міцні хромолеві осі. Гальмування забезпечують обідні гальма APSE U25 Alloy U-brake. Гальмівні колодки виготовлені з компаунда, який забезпечує миттєву зупинку. Привод гальм захований під верхню трубу, для більшої безпеки під час здійснення трюків.
Stolen Heist — чудовий вибір райдера, що прогресує. Цей байк досить універсальний, а тому дасть змогу розвиватися в будь-якому напрямку.
Геометрія байка досить універсальна, тому велосипед буде добрим у всіх напрямках BMX. Велосипед зібраний на рамі, виробленій із хромо-молібденової сталі 4130. Вона вирізняється високою міцністю за скромної ваги (загальна маса велосипеда трохи більш ніж 11 кг).. Вилка зроблена також із хромоля та фіксується в рамі безнарізною кермовою колонкою. Порошкове лакофарбове покриття збереже привабливий зовнішній вигляд байку на багато сезонів.
Колеса зібрані з міцних подвійних ободів Stolen Rampage на 36 спиць і втулок на промислових підшипниках. Колеса фіксуються за допомогою гайок. Задня втулка обладнана посиленою віссю на 14 мм. Трансмісію становлять трискладова система шатунів Stolen MOB V.4 з алюмінієвою зіркою на 25 зубів і драйвер задньої втулки з 9 зубцями. З'єднує їхній ланцюг KMC Z-410. Педалі, якими комплектується велосипед, мають міцні хромолеві осі. Гальмування забезпечують обідні гальма APSE U25 Alloy U-brake. Гальмівні колодки виготовлені з компаунда, який забезпечує миттєву зупинку. Привод гальм захований під верхню трубу, для більшої безпеки під час здійснення трюків.
Stolen Heist — чудовий вибір райдера, що прогресує. Цей байк досить універсальний, а тому дасть змогу розвиватися в будь-якому напрямку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOLEN |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | StolHeist21 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Tapered 4130 ChroMoly Legs, One-Piece Steerer w/ Compressor Topcap |
| Втулки | (перед) Stolen Rampage Sealed 3/8" Female axle / (зад) Stolen Rampage Sealed Cassette 14mm Chromoly Axle |
| Вынос | Fiction Spartan, 52mm |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2022 |
| Грипси | Stolen Team Flangeless, 165mm |
| Діаметр колеса | 20" |
| Заднє гальмо | APSE U25 Alloy U-brake |
| Картинки | 16729236,16729237 |
| Касета | 9t Sealed, One-Piece Chromoly |
| Категорія велосипеда | BMX |
| Матеріал рами | Сталь |
| Модельний ряд внутр. асорт. | BMX |
| Найменування Укр | Велосипед 20" Stolen HEIST 21.00" 2022 DARK GREEN W/ CHROME (Pivotal seat) |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Stolen Rampage 36H (double-wall) |
| Педалі | Fiction Mythos w/ Chromoly spindles |
| Підсідельний штир | Thermalite 150mm Pivotal post |
| Покришки | Fiction Atlas LP 2.30″ |
| Стать | Чоловічий,Женський, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | 21.00'' |
| Рама | ChroMoly main tubes, "S-Bend" Chainstays for bigger tires |
| Рост | 175-195 см |
| Кермова колонка | Fiction Savage Sealed Integrated w/ 15mm Alloy Bearing Cover |
| Кермо | TallBoy, 2-Piece ChroMoly, 9.25" |
| Ручки гальма | APSE Alloy w/ Hinged Clamp |
| Сідло | Stolen Waxed Canvas XL Pivotal Seat |
| Тип гальма | обідні |
| Трансмісія | одношвидкісна |
| Колір велосипеда | Зелений |
| Цепь | Z-410, Black |
| Шаблон продукту | BMX |
| Шатуни | Stolen MOB V.4 Tubular 4130 Chromoly Arms, 8 Spline Chromoly Spindle, 170mm, Stolen 6061AL, 25T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 698 ₴


