
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 Feminine рама - L 2024 GRY
28 098 ₴
- В наявності
- Код: SKD-39-63
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail ідеально підходять для їзди пересіченою місцевістю як для новачка, так і для більш просунутого велосипедиста. А їхня модифікація Feminine, призначена для дівчат, створювалася з урахуванням фізіологічних і анатомічних особливостей будови жіночого тіла.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого та міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими пір'ям і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, даючи йому залишатися динамічним під час пришвидшень і під час їзди вгору.
Амортизаційна вилка SR Suntour XCT з ходом 100 мм і широкі покришки WTB Ranger 2,25' забезпечують чудове зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим. На велосипеді встановлена трансмісія початкового рівня Shimano Tourney 2х8 з індикаторами поточного ввімкненого передавання на ручках перемикання.
Cannondale Trail 7 Feminine — чудовий вибір для активних дівчат, які віддають перевагу велопрогулянню якомога далі від міського асфальту та бетону, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого та міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими пір'ям і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, даючи йому залишатися динамічним під час пришвидшень і під час їзди вгору.
Амортизаційна вилка SR Suntour XCT з ходом 100 мм і широкі покришки WTB Ranger 2,25' забезпечують чудове зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим. На велосипеді встановлена трансмісія початкового рівня Shimano Tourney 2х8 з індикаторами поточного ввімкненого передавання на ручках перемикання.
Cannondale Trail 7 Feminine — чудовий вибір для активних дівчат, які віддають перевагу велопрогулянню якомога далі від міського асфальту та бетону, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26501F29 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCT DS, хід 100 мм, пружинна, 46 мм офсет |
| Втулки | (Перед) Shimano HBTX 505 (зад) Shimano FHTX 505 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюміній, 31.8 мм, 8° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Cannondale Dual-Density |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Shimano Tourney 8ск |
| Заднє гальмо | Shimano MT200 дисковий гідравлічний ротор 160 мм RT10 |
| Картинки | 16729252 |
| Касета | Sunrace, 11-34, 8ск |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail 7 Fem |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 Feminine рама - L 2024 GRY |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB SX19, 32сп |
| Педалі | Cannondale Platform |
| Передній перемикач | Shimano Altus 2ск, хомут 34.9мм |
| Переднє гальмо | Shimano MT200 дисковий гідравлічний ротор 160 мм RT10 |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюміній, 31.6 x 400 мм |
| Покришки | WTB Ranger Comp 29 x 2.25” |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Алюміній SmartForm C3 Alloy, SAVE, кермовий 1-1/8", post mount disc, внутрішня проводина, сумісна з дропером, BSA-73 |
| Рост | 170-182 см |
| Кермова колонка | Напівінтегрована 1-1/8" |
| Кермо | Cannondale Riser, 6061 алюміній, 31.8 мм, підйом 25 мм, 700 мм |
| Ручки перемикання | Shimano EF-505 Rapid Fire 2х8 |
| Ручки гальма | Shimano MT200 дисковий гідравлічний |
| Сідло | Cannondale Stage 2 Women’s |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Темно-сірий |
| Цепь | KMC Z8.1, 8ск |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Prowheel, 36/22 |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 098 ₴

