
Велосипед 28" Marin NICASIO рама - 54см 2024 Silver
31 794 ₴
- В наявності
- Код: SKD-59-80
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія велосипедів Nicasio поєднує в собі перевірену часом класичну геометрію рами, а також нові розробки та технології. У результаті ми маємо міцні та витривалі велосипеди для комфортного велотуризму.
Рама виготовлена зі сталі високої якості (хромолі) — надійного матеріалу, який ефективно гасить вібрації від нерівностей на дорозі. Це дає змогу уникнути трясіння й економить сили велосипедиста. CrMo рама ударостійка, розрахована на активне використання і витримує великі навантаження. Велосипед обладнаний великою кількістю кріпильних отворів на рамі, виделці та пір'їнах для встановлення додаткових елементів і перевезення туристичного спорядження.
Покришки 700С х 30 мм мають гарне зчеплення з асфальтовою та ґрунтовою дорогою, тому велосипед стійкий і керований. 8-швидкісна касета SunRace 11-32T дає змогу швидко вибирати та підтримувати оптимальну швидкість. Дискові механічні гальма справно працюють у будь-яких погодних умовах і не потрібні в обслуговуванні.
Технології
Подвійне батування: стінки труб потовщені зсередини — це робить їх міцнішими, що вкрай важливо для велосипеда такого типу.
Хромомолібденова сталева рама: гасить вібрації та пом'якшує удари, має гарну стійкість до корозії та покращує керованість велосипедом. Рами CrMo легші, ніж зі звичайної сталі.
Рама виготовлена зі сталі високої якості (хромолі) — надійного матеріалу, який ефективно гасить вібрації від нерівностей на дорозі. Це дає змогу уникнути трясіння й економить сили велосипедиста. CrMo рама ударостійка, розрахована на активне використання і витримує великі навантаження. Велосипед обладнаний великою кількістю кріпильних отворів на рамі, виделці та пір'їнах для встановлення додаткових елементів і перевезення туристичного спорядження.
Покришки 700С х 30 мм мають гарне зчеплення з асфальтовою та ґрунтовою дорогою, тому велосипед стійкий і керований. 8-швидкісна касета SunRace 11-32T дає змогу швидко вибирати та підтримувати оптимальну швидкість. Дискові механічні гальма справно працюють у будь-яких погодних умовах і не потрібні в обслуговуванні.
Технології
Подвійне батування: стінки труб потовщені зсередини — це робить їх міцнішими, що вкрай важливо для велосипеда такого типу.
Хромомолібденова сталева рама: гасить вібрації та пом'якшує удари, має гарну стійкість до корозії та покращує керованість велосипедом. Рами CrMo легші, ніж зі звичайної сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 732432 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Хром-молібден, кріплення багажника та крил, QR |
| Втулки | Кований алюміній, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кований алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2024 |
| Грипси | Marin Comfort Bar Tape |
| Діаметр колеса | 28"/700С |
| Задній перемикач | Shimano Claris 8-Speed |
| Заднє гальмо | Promax Render R Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 16715748 |
| Касета | SunRace 8-Speed, 11-32T |
| Категорія велосипеда | Гравійні |
| Матеріал рами | Сталь |
| Модельний ряд | Marin NICASIO |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Nicasio |
| Найменування Укр | Велосипед 28" Marin NICASIO рама - 54см 2024 Silver |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюміній, подвійні, внутрішня ширина 19 мм |
| Педалі | Commute, платформи |
| Передній перемикач | Shimano Claris 2-Speed |
| Переднє гальмо | Promax Render R Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній 27.2 мм |
| Покришки | Vee Tire Apache Chief, 700Cx30 мм |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | 54 |
| Рама | Series 1 хромо-молібден, подвійний баттинг, Beyond Road Geometry, кріплення багажника та крил, QR |
| Рост | 168-175 см |
| Кермова колонка | FSA No.8D, пром. підшипники |
| Кермо | Marin Compact, алюміній, батинг, розвертання 12o |
| Ручки перемикання | Shimano Claris 2x8-Speed |
| Ручки гальма | Shimano Claris, моноблоки, механічні |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сріблястий |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шаблон продукту | Гравійні |
| Шатуни | FSA Tempo Compact, 50/34T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 794 ₴

