
Велосипед 27,5" Marin FOUR CORNERS рама - S 2023 Satin Black/Red
47 838 ₴
- В наявності
- Код: SKD-54-18
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Four Corners створювався для шанувальників пригод із довгими поїздками та ночівками в наметі. Він готовий до будь-якого дорожнього покриття, чи то ґрунтова дорога, чи то легкий синглтрек прямо за наступним поворотом. Підняте положення керма та безліч кріпильних отворів дають змогу буквально жити на велосипеді впродовж декількох днів так само легко, як і щодня їздити на ньому на роботу. А змінюваний, залежно від розміру рами, діаметр коліс, дасть змогу максимально точно підібрати велосипед під свій зріст.
Рама зроблена з хромолібденової сталі марки 4130. Завдяки подвійному баттуванню труб вдалося досягти оптимального вагового показника без шкоди міцності. Ригідна вилка також зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хроммолібден практично не схильний до корозії, він легший і набагато міцніший за звичайну сталь і здатний витримувати колосальні навантаження, а також він не такий жорсткий, як алюміній, що дає рамі та виделці максимально поглинати вібрацію від дороги. Фреймсет підтримує встановлення широких покришок аж до 47 мм, що неабияк розширює можливості велосипеда та дає змогу ще більше знизити вібрації від дорожнього полотна. Рама має довгу базу з низьким переднім трикутником і опущеним верхнім пір'ям. Така геометрія робить велосипед комфортним і стійким під час їзди бездоріжжям. Загалом Four Corners має керованість гірського велосипеда та посадку дорожнього, що разом з ергономічним кермом і зручними гальмівними ручками дає змогу проводити в сідлі дуже багато часу та не втомлюватися. Нижні кінці керма розгорнуті назовні на 12 градусів, це покращує ергономіку нижнього хвату та надає більше простору для закріплення наручної сумки. Також є кріплення під передній і задній багажники, повнорозмірні крила та безліч кріплень під аксесуари, які забезпечують можливість кріплення до шести пляшок.
Міцні колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах. Взути колеса в покришки WTB Resolute завширшки 42 мм, вони мають універсальний протектор, що підходить під будь-який тип покриття, і захист від проколів. За швидку та ефективну зупинку велосипеда відповідають найкращі на ринку дискові механічні гальма з двома рухомими колодками TRP Spyre-C, що мають високу надійність і стабільність роботи в будь-яких умовах. Трансмісія представлена перевіреною часом групою навісного обладнання Shimano Sora 3х9 з величезним діапазоном передач. Спереду встановлені 3 зірки на 50/39/30 зубців, а ззаду касета з 9 зірок на 11-34 зубів. Такий розрахунок допоможе ідеально підібрати потрібне передавання як під час повсякденної їзди, так і на грудженому туристичним обладнанням велосипеді.
Marin Four Corners — це ідеальний приклад комфортного в посадці та керуванні туристичного велосипеда, здатного проїхати тисячі кілометрів і долати будь-які випробування.
Рама зроблена з хромолібденової сталі марки 4130. Завдяки подвійному баттуванню труб вдалося досягти оптимального вагового показника без шкоди міцності. Ригідна вилка також зроблена зі сталі 4130 CrMo. Хроммолібден практично не схильний до корозії, він легший і набагато міцніший за звичайну сталь і здатний витримувати колосальні навантаження, а також він не такий жорсткий, як алюміній, що дає рамі та виделці максимально поглинати вібрацію від дороги. Фреймсет підтримує встановлення широких покришок аж до 47 мм, що неабияк розширює можливості велосипеда та дає змогу ще більше знизити вібрації від дорожнього полотна. Рама має довгу базу з низьким переднім трикутником і опущеним верхнім пір'ям. Така геометрія робить велосипед комфортним і стійким під час їзди бездоріжжям. Загалом Four Corners має керованість гірського велосипеда та посадку дорожнього, що разом з ергономічним кермом і зручними гальмівними ручками дає змогу проводити в сідлі дуже багато часу та не втомлюватися. Нижні кінці керма розгорнуті назовні на 12 градусів, це покращує ергономіку нижнього хвату та надає більше простору для закріплення наручної сумки. Також є кріплення під передній і задній багажники, повнорозмірні крила та безліч кріплень під аксесуари, які забезпечують можливість кріплення до шести пляшок.
Міцні колеса зібрані на втулках із кованого алюмінію і подвійних алюмінієвих ободах. Взути колеса в покришки WTB Resolute завширшки 42 мм, вони мають універсальний протектор, що підходить під будь-який тип покриття, і захист від проколів. За швидку та ефективну зупинку велосипеда відповідають найкращі на ринку дискові механічні гальма з двома рухомими колодками TRP Spyre-C, що мають високу надійність і стабільність роботи в будь-яких умовах. Трансмісія представлена перевіреною часом групою навісного обладнання Shimano Sora 3х9 з величезним діапазоном передач. Спереду встановлені 3 зірки на 50/39/30 зубців, а ззаду касета з 9 зірок на 11-34 зубів. Такий розрахунок допоможе ідеально підібрати потрібне передавання як під час повсякденної їзди, так і на грудженому туристичним обладнанням велосипеді.
Marin Four Corners — це ідеальний приклад комфортного в посадці та керуванні туристичного велосипеда, здатного проїхати тисячі кілометрів і долати будь-які випробування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marin |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | 732425 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | Хром-молібден, кріплення багажника, крил і фляготримачів, QR |
| Втулки | Кований алюміній, 6 болтів, 32сп |
| Вынос | Marin 3D кований алюміній |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Грипси | Marin Comfort Bar Tape, амортизувальні гелеві підкладки |
| Діаметр колеса | 27,5" |
| Задній перемикач | Shimano Sora 9-Speed |
| Заднє гальмо | TRP Spyre-C Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Картинки | 16728638 |
| Касета | Shimano HG300 9-Speed, 11-34T |
| Категорія велосипеда | Туринг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Модельний ряд | Marin FOUR CORNERS |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Four Corners |
| Найменування Укр | Велосипед 27,5" Marin FOUR CORNERS рама - S 2023 Satin Black/Red |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | Marin, алюміній, подвійні |
| Педалі | Trekking, платформи |
| Передній перемикач | Shimano Sora 3-Speed |
| Переднє гальмо | TRP Spyre-C Road, дискові, механічні, ротор 160 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюміній 27.2 мм |
| Покришки | WTB Resolute, 650Bx42мм, защита от проколов |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 3.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Utilitour хром-молібден, подвійний батинг, Biometric Geometry, кріплення багажника та крил, QR |
| Рост | 157-168 см |
| Кермова колонка | FSA No.8D, пром. підшипники |
| Кермо | Marin Compact, алюміній, батинг, розвертання 12o |
| Ручки перемикання | Shimano Sora 3x9-Speed |
| Ручки гальма | Shimano Sora, моноблоки, механічні |
| Сідло | Marin MTB |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | ригідна |
| Тип гальма | дискові механіки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Чорний |
| Цепь | KMC X9 |
| Шаблон продукту | Гравійні |
| Шатуни | Shimano Sora Hollowtech II, 50/39/30T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 838 ₴

