
Велосипед 29" Cannondale TRAIL SL 4 рама - S GRY A4
49 280 ₴
- В наявності
- Код: SKD-99-19
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cannondale Trail SL - це довгоочікуване повернення флагманського алюмінієвого хардтейла в лінійці виробника. Маючи загальну геометрію з Cannondale Trail, модель з індексом SL побудована на оновленій легшій та технологічнішій рамі. При виготовленні рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Подвійне зварювання і полірування швів допомагають виявити та усунути дефекти при зварюванні труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а короткі й низькі пера надають прискоренню вибуховий характер. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний рульовий стакан. Повітряно-масляна вилка SR Suntour XCR-RL з ходом 100 мм і широкі покришки Schwalbe Rocket Rick 2,25 '' забезпечують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого рівня Shimano Deore 2х11. Колеса у цій моделі зібрані на накатистих втулках Shimano й ободах WTB, які підтримують безкамерне використання. Cannondale Trail SL 4 підходить під будь-який стиль їзди по бездоріжжю. На ньому можна неквапливо прогулюватися уздовж озер та парків, милуючись красою, а через пару хвилин нестися на великій швидкості по лісових стежках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26451M10 |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR-RL, хід 100 мм, виносний локаут, повітряна, 46 мм офсет |
| Втулки | (перед) Shimano MT200, QR (зад) Shimano MT400 12x148 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюміній, 31.8 мм, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипси | Cannondale Dual-Density |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Задній перемикач | Shimano Deore M5100, 11ск |
| Заднє гальмо | Shimano MT200 дисковий гідравлічний ротор 160 мм RT10 |
| Картинки | 23829085 |
| Касета | Shimano Deore M5100, 11-42, 11ск |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail SL 4 Male |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL SL 4 рама - S GRY A4 |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB STX i23 TCS, 32 с, готові до безкамерного використання |
| Педалі | Cannondale Platform |
| Переднє гальмо | Shimano MT200 дисковий гідравлічний ротор 160 мм RT10 |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюміній, 31.6 x 350 мм |
| Покришки | Schwalbe Rocket Rick, 29 x 2.25”, K-Guard |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 8.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Алюміній SmartForm C2 Alloy, SAVE, конусна кермова, post mount disc, внутрішня проводина, сумісна з дропером, BSA-73, вісь 12 мм, Boost 148 |
| Рост | 154-162 см |
| Кермова колонка | Інтегрована, конусна, промпідшипник |
| Кермо | FSA Riser, алюміній, 31.8мм, підйом 15 мм, 760 мм |
| Ручки перемикання | Shimano Deore M5100 |
| Ручки гальма | Shimano MT200 гідравлічні |
| Сідло | Cannondale Trail |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип рансмісії | механічна |
| Тип гальм | дискові гідравліки |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Цепь | KMC Х11 |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | Shimano M5100, 36/26 |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 280 ₴


