
Велосипед 29" Cannondale TRAIL SE 4 рама - S 2023 GRY
47 838 ₴
- В наявності
- Код: SKD-99-15
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cannondale Trail SE — це прокачана версія алюмінієвого хардтейлу Trail SL, розрахована на динамічнішу й агресивну їзду бездоріжжям. Ця модифікація обладнана ширшими покришками з чітко окресленим протектором, вилкою зі збільшеним ходом, переднім гальмівним ротором більшого діаметра та трансмісією 1х. Зібраний велосипед на тій самій легкій та міцній рамі, що й Trail SL.
Під час виготовлення рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Подвійне зварювання та полірування швів допомагають виявити й усунути дефекти під час зварювання труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а коротке та нижче пір'я надають пришвидшенням вибухового характеру. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний кермовий стакан.
Пружинно-оливна вилка SR Suntour XCR, зі збільшеним ходом до 120 мм і зі наскрізною віссю на 15 мм, дає змогу не втрачати керування на вибоїстих стежках. А чіпка покришка WTB Breakout 2,3'' спереду та накатна WTB Trail Boss 2,25' ззаду забезпечують чудове зчеплення й контроль над керуванням на будь-якому типі бездоріжжя. Гідравлічні дискові гальма, зі збільшеним переднім ротором до 180 мм, дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого рівня Shimano Deore 1х10. Колеса в цієї моделі зібрані на накатистих втулках Shimano MT400 та ободах WTB STX i25, які підтримують безкамерне використання.
Cannondale Trail SE 4 чудово підходить для прихильників швидкої та динамічної їзди вибоїстими стежками.
Під час виготовлення рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Подвійне зварювання та полірування швів допомагають виявити й усунути дефекти під час зварювання труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а коротке та нижче пір'я надають пришвидшенням вибухового характеру. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний кермовий стакан.
Пружинно-оливна вилка SR Suntour XCR, зі збільшеним ходом до 120 мм і зі наскрізною віссю на 15 мм, дає змогу не втрачати керування на вибоїстих стежках. А чіпка покришка WTB Breakout 2,3'' спереду та накатна WTB Trail Boss 2,25' ззаду забезпечують чудове зчеплення й контроль над керуванням на будь-якому типі бездоріжжя. Гідравлічні дискові гальма, зі збільшеним переднім ротором до 180 мм, дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого рівня Shimano Deore 1х10. Колеса в цієї моделі зібрані на накатистих втулках Shimano MT400 та ободах WTB STX i25, які підтримують безкамерне використання.
Cannondale Trail SE 4 чудово підходить для прихильників швидкої та динамічної їзди вибоїстими стежками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26401M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | SR Suntour XCR, хід 120 мм, гідравлічний локаут, пружинно-оливна, 46 мм офсет |
| Втулки | (перед) Shimano MT400, 15x110 (зад) Shimano MT400 12x148 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюміній, 31.8 мм, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Грипси | Cannondale Dual-Density |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Shimano Deore M4100, 10ск |
| Заднє гальмо | Shimano MT200/Tektro M275 дисковий гідравлічний ротор 160 мм |
| Картинки | 16729250 |
| Касета | Shimano Deore M4100, 11-46, 10ск |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail SE 4 Male |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL SE 4 рама - S 2023 GRY |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB STX i25 TCS, 32 с, готові до безкамерного використання |
| Педалі | Cannondale Platform |
| Переднє гальмо | Shimano MT200/Tektro M275 дисковий гідравлічний ротор 180 мм |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюміній, 31.6 x 400 мм |
| Покришки | (перед) WTB Breakout, 29 x 2.3” / (зад) WTB Trail Boss, 29 x 2.25” |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Популярні фільтри | Акція |
| Порядок сортування | 1.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Алюміній SmartForm C2 Alloy, SAVE, конусна кермова, post mount disc, внутрішня проводина, сумісна з дропером, BSA-73, вісь 12 мм, Boost 148 |
| Рост | 154-162 см |
| Кермова колонка | Інтегрована, конусна, пром. підшипник |
| Кермо | FSA Riser, алюміній, 31.8мм, підйом 15 мм, 760 мм |
| Ручки перемикання | Shimano Deore M4100, 10ск |
| Ручки гальма | Shimano MT200/Tektro M275 гідравлічні |
| Сідло | Cannondale Trail |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | пружинно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Сірий |
| Цепь | KMC Х10 |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | FSA Alpha Drive, 30T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 838 ₴

