
Велосипед 29" Cannondale TRAIL SE 3 рама - S 2023 IOR
57 918 ₴
- В наявності
- Код: SKD-95-15
+380 (96) 213-41-82
продавець-консультант- +380 (97) 940-76-51Консультант по вело запчастинам
- +380 (98) 462-86-16Обмін та повернення товару
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cannondale Trail SE — це прокачана версія алюмінієвого хардтейлу Trail SL, розрахована на динамічнішу й агресивну їзду бездоріжжям. Ця модифікація обладнана ширшими покришками з чітко окресленим протектором, вилкою зі збільшеним ходом, переднім гальмівним ротором більшого діаметра та трансмісією 1х. Зібраний велосипед на тій самій легкій та міцній рамі, що й Trail SL.
Під час виготовлення рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Подвійне зварювання та полірування швів допомагають виявити й усунути дефекти під час зварювання труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а коротке та нижче пір'я надають пришвидшенням вибухового характеру. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний кермовий стакан.
Повітряно-оливна вилка RockShox Judy, зі збільшеним ходом до 120 мм і зі наскрізною віссю на 15 мм, дає змогу не втрачати керування на вибоїстих стежках. А чіпка покришка WTB Breakout 2,3'' спереду та накатна WTB Trail Boss 2,25' ззаду забезпечують чудове зчеплення й контроль над керуванням на будь-якому типі бездоріжжя. Гідравлічні дискові гальма Tektro M275, зі збільшеним переднім ротором до 180 мм, дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого рівня Shimano Deore 1х11. Колеса в цієї моделі зібрані на накатистих втулках Shimano MT400 та ободах WTB STX i25, які підтримують безкамерне використання. Також на велосипед встановлений регульований підсідельний штир TranzX з ходом 130 мм, який дасть змогу легше долати складні ділянки трейлу.
Cannondale Trail SE 3 чудово підходить для прихильників динамічної їзди вибоїстими та технічними стежками.
Під час виготовлення рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Подвійне зварювання та полірування швів допомагають виявити й усунути дефекти під час зварювання труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником і гострішим кутом кермової склянки роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а коротке та нижче пір'я надають пришвидшенням вибухового характеру. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний кермовий стакан.
Повітряно-оливна вилка RockShox Judy, зі збільшеним ходом до 120 мм і зі наскрізною віссю на 15 мм, дає змогу не втрачати керування на вибоїстих стежках. А чіпка покришка WTB Breakout 2,3'' спереду та накатна WTB Trail Boss 2,25' ззаду забезпечують чудове зчеплення й контроль над керуванням на будь-якому типі бездоріжжя. Гідравлічні дискові гальма Tektro M275, зі збільшеним переднім ротором до 180 мм, дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування ефективнішим. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого рівня Shimano Deore 1х11. Колеса в цієї моделі зібрані на накатистих втулках Shimano MT400 та ободах WTB STX i25, які підтримують безкамерне використання. Також на велосипед встановлений регульований підсідельний штир TranzX з ходом 130 мм, який дасть змогу легше долати складні ділянки трейлу.
Cannondale Trail SE 3 чудово підходить для прихильників динамічної їзди вибоїстими та технічними стежками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannondale |
| Користувальницькі характеристики | |
| SKU | C26301M |
| Тип | Велосипед |
| Вилка | RockShox Judy Silver TK, хід 120 мм, повітряна, 15x110, 51 мм офсет |
| Втулки | (перед) Shimano MT400, 15x110 (зад) Shimano MT400 12x148 |
| Вынос | Cannondale, 6061 алюміній, 31.8 мм, 7° |
| Габаритний товар | Да |
| Рік | 2023 |
| Грипси | Cannondale Locking Grips |
| Діаметр колеса | 29" |
| Задній перемикач | Shimano Deore M5100, 11ск |
| Заднє гальмо | Tektro M275 |
| Картинки | 16710327 |
| Касета | Shimano Deore M5100, 11-51, 11ск |
| Категорія велосипеда | Гірські |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Cannondale Trail |
| Модельний ряд внутр. асорт. | Trail SE 3 Male |
| Найменування Укр | Велосипед 29" Cannondale TRAIL SE 3 рама - S 2023 IOR |
| Не оплачувати бонусами | Немає |
| Не показувати на сайті | Немає |
| Ободи | WTB STX i25 TCS, 32 с, готові до безкамерного використання |
| Педалі | Cannondale Platform |
| Переднє гальмо | Tektro M275 |
| Підвіска | хардтейл |
| Підсідельний штир | TranzX дропер, внутрішнє проведення, 31.6 мм, хід 100 мм (S)/120 мм (M-XL) |
| Покришки | (перед) WTB Breakout, 29 x 2.3” / (зад) WTB Trail Boss, 29 x 2.25” |
| Стать | Чоловічий, Унісекс |
| Порядок сортування | 4.5 |
| Розмір рами | S |
| Рама | Алюміній SmartForm C2 Alloy, SAVE, конусна кермова, post mount disc, внутрішня проводина, сумісна з дропером, BSA-73, вісь 12 мм, Boost 148 |
| Рост | 154-162 см |
| Кермова колонка | Інтегрована, конусна, пром. підшипник |
| Кермо | FSA Riser, алюміній, 31.8мм, підйом 15 мм, 760 мм |
| Ручки перемикання | Shimano Deore M5100, 11ск |
| Ручки гальма | Tektro M275 |
| Сідло | Cannondale Trail |
| Спиці | Неіржавка сталь, 14g |
| Тип вилки | повітряно-оливна |
| Тип гірського велосипеда | крос-кантрі, трейловий |
| Тип гальма | дискові гідравліки |
| Гальмівні ручки | Tektro M275 |
| Трансмісія | Механічна |
| Колір велосипеда | Жовтогарячий |
| Цепь | KMC Х11 |
| Шаблон продукту | Гірські |
| Шатуни | FSA Alpha Drive, 30T |
| Електричний привод | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 918 ₴

